WYSIWYG Web Builder
Nasz zespół tworzą doświadczeni prawnicy, specjalizujący się w szerokim spektrum dziedzin prawa. Działamy na terenie całego kraju, świadcząc usługi na rzecz osób fizycznych oraz prawych w ramach każdego rodzaju postępowań: cywilnych, gospodarczych, karnych, administracyjnych, arbitrażowych. Udzielamy indywidualnych porad prawnych, sporządzamy opinie, reprezentujemy strony przed sądami i organami administracji a także pośredniczymy w prowadzeniu mediacji. W naszej pracy opieramy się nie tylko na wiedzy teoretycznej, nabytej w toku długoletniej nauki, ale także na bogatym doświadczeniu praktycznym, nabywanym przez członków Zespołu już w okresie studenckim, następnie zaś w czasie odbywania przez nich aplikacji oraz później w pracy zawodowej. Pozwala nam to na nieszablonowe rozwiązywanie problemów - z korzyścią dla Klienta. Jesteśmy przy tym nastawieni na walkę o prawa naszych Klientów, bez poprzestawania na nikogo niezadowalających kompromisach.
Naszym Klientom gwarantujemy nie tylko pełen profesjonalizm, terminowość oraz perfekcjonizm ale również stosowną dyskrecję oraz - zawsze - indywidualne podejście do ich spraw. Każdy Klient, niezależnie od sprawy z jaką do nas przychodzi, jest dla nas równie ważny. Z tego względu istnieje zawsze możliwość indywidualnego uzgodnienia terminu spotkania, także poza siedzibą Kancelarii - w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie, jak też jasne zasady rozliczania się.

Wszystkich Państwa, którzy zechcą oddać w nasze ręce swoje problemy - zapraszamy do siedziby Kancelarii w Krakowie lub Warszawie, celem omówienia szczegółów, uzgodnienia sposobu działania i podjęcia decyzji co do dalszych właściwych kroków.